Deltagerliste

 
2. Februar 2019 kl. 9.00
 
Marathon: UDSOLGT
Allan Kjær Andersen
Allan Jørgensen
Allan Pedersen
Annette Eriksen
Betina Sørensen
Camilla Nielsen
Carsten Dahl
Carsten Jensen•
Charlotte Poulsen•
Christian Langballe
Christian Thestrup
Claus Ø.
David Bredo
Donald Smith & Christoffer (Team Christoffer)
Edgar Burgos Federico
Elsie Reitzel
Emmanouil Psaradakis
Eva Hornnes
Hans Christian Jensen
Henriette Lisse•
Henrik Birkedal Hansen
Henrik Kruse-Hansen
Jacob Christiansen
Jesper Thorlund Jensen
Johanna Gren•
Jørgen Nicolaisen
Kim Gjetting
Klaus Johansen
Lars Herløv
Leif Bjarne Larsen
Line Folsted Kallehauge
Lise Friis
Lonnie Kjærgaard
Lotte Høj Thomsen
Maja Florens Klausen***
Mark Arnecke
Morten Stützer
Nichlas Gustafsen
Ole Mortensen
Paw Rosengreen Mathiasen
Per Hviid
Per Foss
Peter Gyde
Peter Møllebro**
Peter Precht Pedersen
Philip Reitzel
Pia Hansson
Rasmus Rune Raabjerg
Rene Hjort Olsen•
Susanne Gren•
Tony Gren•
Ydalina Maria Moreno
 
1/2 marathon: UDSOLGT
 
Adrian Scherwin
Allan Hendrichsen 
Anne Louise Gimsing
Axel Lauridsen
Birgitte Grenaa
Brian Feldborg Damm
Brian Jensen
Brian Kjær Andersen
Caroline Myhre-Gregersen
Camilla Skov Nielsen 
Cecilie Sofie Larsen
Christina Lüthi
Christina Vestergaard
Christine Riis
Christoffer Lindved Dithmer
Claes Boen Faarbech****
Daniel Frederiksen
Dennis Frederiksen
Ditte Friis
Finn Hansen
Flemming Dabelsteen Madsen
Gert Mortensen
Gitte Elkjær
Hakan Demirkan
Helle Norup Smith
Henning Elsborg
Henrik Blædel
Henrik Hoplarik Franijeur
Jackie Ivø Michelsen Bror
Jacob Krogsgaard Vraadal Riise*
Jan Bagger
Janni Fuglsang
Jeanette Zeuner
Jens Peter Larsen
Jesper Kallesøe
Jesper Rose
John Bo Hansen
Jørgen Marker
Karsten Monsrud
Kaspar Wahlstrøm (UM)
Kennet Danielsen
Kim Lefevre Simonsen
Kitt Krogh
Kristian Sømer
Laila Langballe
Lars Duncan
Lars Hendrichsen
Lene Louise Jensen
Linda Wind
Mads Letting Flacheberg
Mads Mikkelsen
Maj-Britt Filsø Mathiassen
Maria Krog Gejl
Maria Øhrgaard
Mark Sønderskov Sørensen
Martina Müller Holst (UM)
Martin Jørgensen
Mette Borglund
Mia Mørkeby Johnsen
Michael Berlin
Michael Nygaard
Mikael Kjærgaard
Mikkel Kølkær
Neel Lisbet Corneliussen
Ole Bille
Per Gregers Jensen
Pernille Letting Flacheberg
Pernille Mærsk
Peter Baade
Pia Vinne Lau
Rikke Cebula
Rune Huess Pauly
Sarah Frantsen
Simon Hermansen
Susan Letting
Susanne Wildt
Tanja Gjerlufsen
Tina Damsgaard
Zenia Rasmussen
Ulrik Hansen
 
 
14 Km:
 
Bodil Foss
 
 
7 Km:
 
Anders Samsø Sloth
Anna Bluke-Hansen
Jonas Feilberg Hansen
Kenneth Schmedegaard
Nicolai Bluke-Hansen
 
Deltagermax på 131 på 1/2 Marathon og 1/1 Marathon  UDSOLGT 
 
 
Særlig præmie til dem som tilmelder sig som nr. *99 -**108 -***117 og ****131 😉
 
Note: Præmie til den/dem, der løber på 3:10
 
(UM) = Uden medalje