Deltagerliste

 
12. Oktober  2019 kl. 9.00
 
Marathon:
 
Allan Jørgensen
Allan Kjær Andersen.
Allan Pedersen
Birgitte Langballe
Birgitte Storm
Carsten Dahl
Christian Langballe
Christian Larsson
David Bredo..
Dennis Klintø
Elsie Reitzel
Emmanouil Psaradakis
Hasse Falk Jakobsen
Henrik Hobel
Jesper Ølsgaard
Johnnie Heering Houmann
Katja Bjerre
Karsten Jensen
Kenneth Ravn (betaler på dagen)
Kristian Sømer
Lars Hendrichsen 
Leif Bjarne Larsen..
Lene Ude Jørgensen
Maja Florens
Mark Arnacke
Mette Vadsager (betaler på dagen)
Michael Andersen (betaler på dagen)
Michael Zimmermann Nielsen
Morten Stützer
Nichlas Gustafsen
Ole Bille.
Ole Toft
Peter Olsen
Peter Valentin Hansen
Rene Hjort Olsen
Rikke Næsby
Rikke Steen Olsen
Sten Ejlersen
Thomas Lønbæk.
Tina Damsgaard
Torben Barendorf Larsen
Uwe Lorentzen
 
Deltager ialt 42
 
1/2 marathon:
 
Amalia S. Andersen
Anders Børding
Anita Thoning
Anne Louise Gimsing
Annette Holrits
Anton Slettemose
Axel Lauridsen 
Birgitte Anne Friis
Camilla Egevang
Camilla Skov Nielsen
Carsten Wagner
Charlotte Skriver
Christine Riis
Christina Rudkøbing 
Christina Vestergaard
Claus Vorup
Dennis Frederiksen
Ditte Friis
Emilie Vejby Mott
Erhard Filtenborg
Erik Gimsing
Finn Christiansen 
Finn Hansen
Flemming Dabelsteen
Gert Mortensen
Gitte Elkjær
Hakan Demirkan
Heidi Fredslund (betaler på dagen)
Heidi Parsberg Wagner
Henning Elsborg
Henrik Blædel
Jack Cowland
Jacob Krogsgaard Vraadal Riise (vinder af startnr ved løbet 2-2-2019)
Jannie Slettemose
Jeanette Zeuner
Jette Juel Nielsen
Jesper Rose
Jimmi Bjerregaard
Joakim Nordstrøm
Joan Kramer
Karin-Lis Rygaard
Kaspar Wahlstrøm
Katrine Gottlieb
Kim Slettemose
Laila Langballe
Lars Duncan
Lea Klarskov Pilak
Lene Frederiksen..
Lene Markworth
Linda Wind
Lisbeth Børding
Lone Rasmussen
Mads Letting Flacheberg
Magnus Westermann
Maja Ishøj Haastrup
Maj-Britt Filsø Mathiassen
Malene Ehlers.
Maria Krog Gejl.
Mette Maschmann
Mette Orbe Jensen
Michael Berlin
Pawel Helwich (betaler på dagen)
Pernille Hauxner
Pernille Letting Flacheberg
Peter Gyde
Peter Letting
Pia Vinnie Lau.
Rasmus Egevang
Sarah Thorsen Streit
Sonja Christiansen 
Susan Letting
Susanne Vorup
Tanja Gjerlufsen
Thomas Eul
Tobias Christoffer Jansen
Torben Andersen 
Vibeke Jespersen
 
Deltager ialt 77
 
14 Km:
 
Lone Andersen
 
7 Km:
 
Brian Jensen
Clara Jensen
 
Deltager ialt 3
 
 
 
Deltagermax på 150 
 
 
 
Note: Præmie til den/dem, der løber på 3:10